Renovace na počkání

Nikam jezdit nemusíte. Přijedeme za Vámi.

Žádné čekání v autoservise, ani dlouhé termíny. Nemusíte s vašim autem nikam jezdit. Naopak – My přijedeme za vámi. Veškeré potřeby vozíme sebou.

Renovaci provedeme na místě.

V Praze a okolí přijedeme za vámi. Je jedno zda budete s autem doma, v práci, nebo budete nakupovat. Zatím co se budete bavit – my budeme pracovat.

Za 1 – 2 hodiny je hotovo

Doba realizace je závislá na stavu světlometů. Běžně doba renovace obou předních světlometů trvá 1 – 2 hodiny. Stačí zavolat a domluvit termín a místo.

Co k renovaci potřebuji ?

Jediné co od Vás budeme potřebovat , je přístup ke světlům vašeho auta. To znamená , že potřebujeme cca 1 metr prostoru před vašim autem, abychom mohli bez potíží renovaci provádět. Vaše vozidlo může být klidně uzamčeno a po provedení renovace světlometů a vaší kontrole můžete s autem dále jezdit.

Jak to probíhá ?

Je to jednoduché. Zavoláte a společně dohodneme místo renovace a termín. My se dostavíme na určené místo, které může být u vás doma, na parkovišti, nebo klidně někde u obchodního domu či ve vaší práci. Ukážete nám na kterém voze potřebujete renovaci světlometů a my se dáme do práce. Veškeré potřebné potřeby a aku nářadí vozíme sebou. Vy se můžete prozatím věnovat své činnosti , nebo zálibám. Své auto můžete klidně uzamknou. Až bude renovace u konce tak vám zavoláme a vy se na naší práci podíváte a vozidlo si po renovaci přeberete. A my zase pojedeme o kus dál.

Kolik to stojí ?

Cena za renovaci obou předních světlometů je 1.000,-kč a to v četně cesty na místo a spět. Platí pro oblast Hl.Město Praha a okolí Prahy do 30km. Je to konečná cena. Žádné další poplatky nejsou připočítávány.

Stačí zavolat !

Můžete nás kontaktovat a objednat termín na renovaci světlometů.

Pondělí až Pátek

Od 9:00 do 17:00

Na telefonu 606 / 317 298