Zkušenosti:

Protože máme za sebou stovky renovací, máme zkušenosti, které u jiných výrobců nenajdete. S renovací povrchu světlometů jsme profesionálně na náš trh přišli jako první. Používáme pro renovaci profesionální potřeby, které máme léta osvědčené. Za celé období renovace světlometů , nemáme ani jednu reklamaci. A proč ? Protože nás práce baví.

Cena:

Výhody renovace světlometů jsou jednoznačné. Tou hlavní výhodou je cena. Nemusíte kupovat nové a drahé světlomety, ani hledat autoservis, který Vám světlomety vymění. Stačí zavolat a domluvit termín.

Leštící pasta:

Důležitou součástí naší práce je použitá leštící pasta. Pastu jsme několik let testovali při vlastních renovacích světlometů. Ta na rozdíl od jiných výrobců neobsahuje vosk, který často do sad výrobci dávají. Kdyby renovaci povrchu světlometů opravdu provozovali, zjistili by, že vosk je nevhodná volba. Používá se, jen s jednoduchého důvodu. Když v závěrečné fázi světlomet natřete voskem – vypadá dobře, protože je vlhký. Světlomet, ale musí po renovaci vypadat dobře i když je naprosto suchý. Navíc vosk má tu vlastnost, že na světlometů, který při vaší jízdě autem svítí se teplem rozleje a je mastný. To zapříčiní, že na sebe naváže veškeré nečistoty, které posbíráte při jízdě autem a následně po vypnutí světel vosk i nečistoty zůstanou na světlometu. Vosk tvrdne i se špínou a vše se několikrát opakuje, kdy povrch světlometu se zanese. Pak ve světlometu stoupá teplota, protože se světlomet přestává dostatečně chladit náporem vzduchu a světlomet zachází a rychle žloutne.

A hlavně, – Vaše světlomety budou zase svítit.

Obnovíte svítivost světlometů. Zašlý povrch světlometů bude minulostí a zase budete normálně svítit.