Výhody renovace světlometů

Zkušenosti:

Protože máme za sebou stovky renovací, máme zkušenosti, které u jiných výrobců nenajdete. Používáme pro renovaci profesionální potřeby, které máme léta osvědčené. V případě , kdy nevyužijete našich služeb a budete mít zájem raději zakoupit naší sadu na renovaci světlometů, tak se můžete spolehnout, že naše sady jsou poskládány právě na základě našich dlouholetých zkušeností a nejsou jak se říká jen opsány nebo okopírovány od někoho jiného.

Cena:

Výhody renovace světlometů jsou jednoznačné. Tou hlavní výhodou je cena. Nemusíte kupovat nové a drahé světlomety, ani hledat autoservis, který Vám světlomety vymění. Dokážete poškozené a zašlé světlomety opravit naší sadou na renovaci světlometů a navíc můžete naší sadu použít opakovaně. Poštovné hradit nebudete, to je již v ceně. Navíc – u nás máte poštovné ZDARMA.

Lepící pásky:

Lepící pásky jsou typickým příkladem, které slouží na oblepení kolem světlometů. Málokdo však ví, že to není vhodné řešení, protože v případě, že díly karoserie a nárazníku byly v minulosti opravovány a lakovány, tak touto samolepící páskou strhnete lak s karoserie, nebo nárazníku. Proto používáme v našich sadách chrániče, které to vylučují a jsou mnohem vhodnější.

Leštící pasta:

Důležitým prvkem v naší sadě je použitá leštící pasta. Pastu jsme několik let testovali při vlastních renovacích světlometů. Ta na rozdíl od jiných výrobců neobsahuje vosk, který často do sad výrobci dávají. Kdyby renovaci povrchu světlometů opravdu provozovali, zjistili by, že vosk je nevhodná volba. Dává se do sad jen s jednoduchého důvodu. Když v závěrečné fázi světlomet natřete voskem – vypadá dobře, protože je vlhký. Světlomet, ale musí po renovaci vypadat dobře i když je naprosto suchý. Navíc vosk má tu vlastnost, že na světlometů, který při vaší jízdě autem svítí se teplem rozleje a je mastný. To zapříčiní, že na sebe naváže veškeré nečistoty, které posbíráte při jízdě autem a následně po vypnutí světel vosk i nečistoty zůstanou na světlometu. Vosk tvrdne i se špínou a vše se několikrát opakuje, kdy povrch světlometu se zanese. Pak ve světlometu stoupá teplota, protože se světlomet přestává dostatečně chladit náporem vzduchu a světlomet zachází a rychle žloutne.

A hlavně, – Vaše světlomety budou zase svítit.

Obnovíte svítivost světlometů. Zašlý povrch světlometů bude minulostí a zase budete normálně svítit.